Upgrade kinoserverů Qube

QubeUpgradeV digitálním kině obvykle kapacita datového úložiště nepřevýší 2 TB, což je místo tak na 15 filmů. Knihovna DCPček se ale hodí, protože získat od distributorů data se starším filmem není jednoduché. Nabízíme Vám tři verze „upgrade“, které v digitálním kině tento problém odstraní, případně i řešení pro celou síť.

 

 

 

 

 

 1/ Upgrade na Qube v.5 (z Qube v.4)

Jedná se o modernizaci hardware, která se týká pouze prvních kin D-Cinema, které byly v České republice instalovány. Změna se týká celého šasi serveru, zůstane pouze grafická karta AJA a pevné disky. S novým hardware digitální kino dostává i operační systém Windows 7, jenž umožňuje s dalšími pevnými disky zvýšit kapacitu datového úložiště až na 16 TB. Jedná se o speciální nabídku pro digitální kina vybavená servery Qube v.4 - v podstatě jde o úplně nový server Qube v.5 za třetinovou cenu.

Více informaceí naleznete zde

V4toV5 web

 

 

2/ Upgrade na Windows 7 (z Windows XP)

Hlavní výhodou modernizace software je skutečnost, že operační systém Windows 7 dokáže obsluhovat větší diskovou kapacitu než 2 TB, což je limitou operačního systému Windows XP.  Tento upgrade umožňuje s dalšími pevnými disky zvýšit kapacitu datového úložiště až na 16 TB, tedy osminásobek.

Více informací naleznete zde

XPto7 web

 

3/ Upgrade kino serveru na XPI (zXPD)

Tento upgrade zahrnuje instalaci intermediálního bloku (IMB) do projektoru a operačního systému Windows 7 do serveru. Podmínkou je, že se v kině promítá prostřednictvím projektoru ze Series 2. Spolu s navýšením kapacity až na 16 TB jsou dalšími výhodami plná podpora vyššího počtu snímků (HFR) a 4K včetně 4K 3D.

Více informací naleznete zde

Qube XI Quad 3G web

 

Ceny jednotlivých upgradů zasíláme na vyžádání

 

 

ZÁLOHOVÁNÍ

  

Pořízení serveru NAS

NAS (Network Attached Storage) představuje centrální úložiště dat v síti - malý počítač se sloty pro pevné disky, který je přístupný přes webové rozhraní a skládá se z procesoru a operační paměti RAM. Slouží (respektive může sloužit) nejenom potřebám digitálního kina, ale i dalším zařízením, které si tak vystačí s malými pevnými (či SSD) disky.

Více informací naleznete zde

NAS

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala napište nám na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonujte na +420 267 312 996

 

Vaše názory